Tradiční předprázdninové soustředění…

DSC_2799

…nejenom pro talentovanou mládež :D .

Modelářská soutěžní sezóna se nám pěkně rozbíhá, a za dveřmi už je naše tradiční předprázdninová akce. Táboření na letišti, předvádění nejenom nových modelů, slíbené aerovleky a další modelářské atrakce. Termín je stanoven na poslední červnový víkend, přesně od pátku 27. do neděle 29. června 2014.

Akce dostala krycí název „prasátko bez prasátka“, z toho jasně plyne, že prasečí mláďátko od nás dostalo tentokrát milost a jídelníček bude tedy téměř vegetariánský. V sobotu k obědu je slíben zabíjačkový guláš od Honzy, odpoledne a večer velká grilovačka, několik mnoho kilo krkovičky, klobás a dalších pochoutek. Pro zahnání hladu mezi tím přislíbil Pavel připravit opět zásobu nakládaného Hermelínu dle vlastního tajného receptu. Něco na opečení na páteční večer a něco malého na sobotní a nedělní snídani nechť si každý účastník přinese z vlastních zásob.

Pitný režim je zajištěn po celou dobu akce, tentokrát ve formě ochutnávek několika druhů pěnivého moku z Plzně, Trutnova a Dvora Králové. Něco nealkoholického, pro děti a zahnání žízně po ránu, se taky najde.

Táboření ve vlastních stanech, autech i karavanech v prostoru kolem maringotky.

Všichni členové a příznivci LMK Hořice jsou vítáni!!!