Pozvánka na soutěž F5J – 5.-6.5.2018 (doplněny výsledky)

DSC_9755

Reprezentační piloti F5J již zahájili soutěžní sezónu v Maďarsku, ale první domácí akcí bude až soutěž 5. a 6. května na hořickém letišti. Srdečně zveme na tuto akci všechny příznivce F5J z řad pilotů i diváků.

Propozice (PDF) jsou ke stažení zde:
Propozice_F5J_5_6-5-2018_Horice

Registrace soutěžících běží on-line na Stoupáku

Doplněno po soutěži…

Výsledky soutěže můžete prostudovat zde na Stoupáku

Několik málo fotografií je zde v naší fotogalerii

1 komentář u Pozvánka na soutěž F5J – 5.-6.5.2018 (doplněny výsledky)

  1. Jaroslav Vrabec napsal:

    Byl jem se podívat, velice propracovaně a profesionálně uspořádaná soutěž F5J na našem letišti,soutěž měla spád,žádné vyčkávání či zdržování.Počasí vyšlo bezvadně,trochu silnější vítr prověřil účastníky, hlavně při manévru na přistáníby,.bylo vidět že soutěžící se dokáží soustředit na tento náročný manévr takže se žádný větší karambol nekonal.pořadatel zajistil okamžité vyhodnocení každého kola a vytisknutím a vyvěšením výsledků měl možnost každý soutěžící ba i divák sledovat jednotlivá umístění.Kantýna jako vždy neměla chybu a tak po oba dva dny bylo radost se zůčastnit,i třeba jen sledováním průběhu celého dění jako divák.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>