Letní táboření s „prasátkem“ již následující víkend

DSC_8277_01

Připomínám roztržitým a zapomnětlivým členům a příznivcům klubu tradiční letní soustředění na letišti, které proběhne již následující víkend, tj. od 22. do 24. června. Tento rok jsme posunuli termín o týden dříve, a jak se zdá podle posledních předpovědí, opět jsme trefili poněkud divoké počasí. Aktuálně je v předpovědi teplota do 16°C (k ohni akorát…) a v pátek i sobotu větrno… necháme se překvapit.

Budování tábora od pátečního odpoledne, pitný režim zajištěn na celý víkend, v pátek posezení u ohně s opékáním čehokoliv z vlastních zásob. V sobotu je přislíben guláš od Honzy na poledne, později budeme opékat kýtu z prasátka. Snad dojde i na létání, takže kdo má co, přijďte se předvést. Pro klubový F5J tým je akce zároveň reprezentačním soustředěním s dvoufázovým tréninkem a laděním formy před MČR.

Těším se na Vaši hojnou účast, rodinní příslušníci s dobrou náladou jsou vítáni!

Petr Dušek, náčelník

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>