Ukázka modelů na Dachovech

CIMG2103

Dne 29.srpna se na koupališti Dachova odehrála akce “ Zavíraní plavecké sezóny“ a Dům mládeže Hořice nás požádal o ukázku činnosti leteckých modelářů. Akci  ovlivnilo počasí, zpočátku mrholilo, pak se počasí  trochu umoudřilo a přestalo pršet. Nicméně byla tím ovlivněna i návštěvnost, která byla menší než se očekávalo. Škoda, bylo tam co k vidění.

CIMG2120

Železniční modeláři, mažoretky,muzika i občerstvení fungovalo bezvadně.

CIMG2107

Za náš klub se zúčastnil ukázky Péťa Kovačík a Jarda Vagenknecht se svými modely. Zpočátku jsme měli v úmyslu tam i zalétat s menšími letadly, ale ukázalo se, že to není možné z prostorových důvodů, přistání by bylo možné asi jenom na vodě a na to naše stroje nejsou vybaveny.

CIMG2103

Tak jsme modely alespoň vystavili na improvizované výstavce a zájemcům ukázali  modely, jejich vybavení a funkci a tak trochu podebatili o tom našem koníčku.

Samozřejmě největší zájem budily modely u dětí a tak doufáme, že se některé „chytí“ a objeví se v našem kroužku leteckých modelářů a trochu ten náš klub omladí.

Jarda Vagenknecht

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>