Pokec

Sem patří jen takové klábosení o všem ryze modelářském, jestli se jde na letiště v sobotu nebo v neděli, kdo vezme sekačku, jestli má Honza něco uvařit, kampak asi v pátek na pivo a tak dále…

Samozřejmě se vyvarujeme nepublikovatelných výrazů a dalších nepřístojností!

Jelikož se zde jedná pouze o diskuzi k aktuálním tématům, tak komentáře starší než 30 dnů budou odstraněny.

32 komentáře u Pokec

 1. Honza napsal:

  Vzhledem k podivným teplotám jsem v sobotu vytáhl kolo. Cestou kolem letiště bylo vidět kolem klubovny docela dost aut. Co se dělo? Na lítání to vůbec nebylo… V každém případě přeji všem letcům pěkné svátky, bohatého Ježíška a hodně zdraví a málo pádů v novém roce.

 2. Jarda Deml napsal:

  Zdravím Vás kolegové,

  Aeroklub Hořice pořádá 21. února v deset hodin dopoledne kontaktní schůzku pro zájemce o výcvik pilotů kluzáků. Kdyby měl někdo zájem, rádi Vás uvidíme. Dozvíte se veškeré informace o výcviku, o letadlech, které používáme i o letišti a aeroklubu jako takovém. Jo a omlouvám se, že jsem na Vaši klubovnu připnul ten náborový plakátek, snad neurazil.

 3. Petr Dušek napsal:

  Petr Kováčik už naplno trénuje s novým vrťasem, vůbec se toho nebojí a dokonce i na malou vertikutaci trávníku už došlo. Pár obrázků je ve fotogalerii – viz odkaz Google+ vpravo nahoře :)

 4. Petr Dušek napsal:

  Traktor dnes poprvé v akci, přistávací dráha hladce posekána, část okolních ploch zbavena zbytků loňské trávy. Natočeny asi 2 motohodiny, motor spolykal odhadem 4 ltr. benzínu. Jelikož s penězi prý máme vystaráno, tak to dělám zadarmo… :D .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>